Město Loket

Outdoor Loket

Outdoor Loket
Kontakt : Outdoor Loket
Mail : pchlebek@gmail.com
Web : www.outdoor-loket.eu
   
   

Outdoor Loket (Running Loket)  - volná platforma krosových nadšenců a přehled tras pro běhání v blízkém i vzdáleném okolí Lokte.

13.7.2021

Cyklodoprava 2022

Město Loket se finančně podílí na projektu CYKLODOPRAVA, již 20. rokem pro vás zajišťujeme provoz cyklodopravy v rámci systému CykloEGRENSIS. Jedná se o jediný ucelený systém cyklodopravy - přepravy cyklistů a jízdních kol cyklobusy - v Karlovarském kraji. Na níže uvedených trasách však přepravujeme i turisty a ostatní cestující.

Nabízíme vám pět základních tras - červenou "Cyklostezkou Ohře do Krušných hor", modrou "Mezi Střelou a Vladařem", žlutou "Porolavím k Blatenskému příkopu" a azurovou "Lázeňskou". Trasy jsou v mapě znázorněny přerušovanou černou čarou vyznačují možnost přepravy kol na speciálních držácích na autobusech obsluhující pravidelné linky.

Cyklobusy jsou v provozu od 14.5.2022 do 25.9.2022.

Červená linka vždy v sobotu, neděli, o svátcích a dále jsou u červené linky přidány sobotní spoje KV - Boží Dar a zpět. Žlutá linka je v provozu v sobotu, Azurová a modrá linka jede 14. května a každou poslední sobotu v měsíci. Zelená linka je i v letošním roce opět na objednávku. Jízdní řády linek jsou zveřejněny na zastávkách, veškeré informace včetně tarifních podmínek dostanete v předprodejních místech naší společnosti, u řidičů cyklobusů, nebo na našich webových stránkách.

Využijte možnost přepravy jízdních kol i na vybraných autobusových linkách v oblasti Mariánskolázeňska, Sokolovska, Vejprtska, Chomutovska a Šluknovska. Jízdní kola jsou přepravována cyklovleky a spoje jsou označeny značkou jízdního kola.
Seznam jednotlivých linek a spojů naleznete na našich internetových stránkách www.autobusy-kv.cz.

Cyklobusy je možné si objednat podle trasy nebo podle přání zákazníka a kapacitních možností po celé ČR a Evropě. Pro více informací můžete psát na e-mailovou adresu: cyklo@autobusy-kv.cz.

Rozšířené místenkování vhodné hlavně pro skupiny cyklistů i jednotlivce je možné ve všech zastávkách. Nyní máte možnost předprodeje přes rezervační systém IDOS.cz na vybraná místa v autobuse.

 

Mapa, trasy a linky cyklobusů

Červená - Cyklostezkou Ohře do Krušných hor
Modrá - Mezi Střelou a Vladařem
Žlutá - Porolavím k Blatenskému příkopu
Azurová - Lázeňská

Cyklokarta

...je čipová karta použitelná pouze na cyklobusy v systému CykloEgrensis za 699,- Kč vč. DPH. S cyklokartou máte především tyto výhody:

  • Cyklokartu je možné zakoupit ve všech přepravních kancelářích.
  • Neomezený počet jízd pro jednu osobu našimi cyklobusy v rámci systému CykloEgrensis od 14.5.2022 do 25.9.2022.
  • Je přenosná, každý provozní den cyklobusů ji může využít jiná osoba.
  • Výrazná finanční úspora za celé období.
  • Výběr z pěti cyklotras v Karlovarském kraji s možností kombinace jednotlivých tras.
  • Pohodlná přeprava jízdních kol našimi cyklobusy do předem vybrané lokality.

Po předložení jízdenky za přepravu jízdního kola či elektrokola z cyklobusu z téhož dne bude poskytnuta sleva 25,- Kč z jízdenky pro dospělého na lodní dopravu v Lokti.

Cestujícím s platnou Turistickou kartou Karlovy VARY REGION Card bude po jejím předložení poskytnuta sleva 5% z jízdného a přepraveno jízdní kolo či elektrokolo ZDARMA.

Vyhlídková plavba lodí na řece Ohři pod hradem Loket

Provoz lodě je v květnu, červnu a září 2022 dle stanovené provozní doby od 13:00 do 17:00 h. v sobotu, neděli a ve svátek.

Provoz lodě v červenci a srpnu dle stanovené provozní doby od 11:00 do 17:00 h. denně mimo pondělí a čtvrtek.

Po předchozí dohodě i mimo tuto provozní dobu.
POZOR: V době konání kulturních akcí v Amfiteátru může být omezen vstup pro lidi bez platných vstupenek, proto je potřeba si toto telefonicky ověřit.

Plavba pouze za příznivých povětrnostních podmínek a stavu vodní hladiny.

Délka okružní plavby je cca 25 minut s netradičními pohledy z řeky na historické město Loket.

Ceník

Dospělí: 50,- Kč / 2,- EUR
Děti: 50,- Kč / 2,- EUR
Rodinná jízdenka (2 dospělí + 1 dítě): 125,- Kč / 5,- EUR
Rodinná jízdenka (2 dospělí + 2 děti): 150,- Kč / 6,- EUR

Pronájem lodi pro skupiny a trasy podle vašeho přání
30 minut: 800,- Kč
60 minut: 1.300,- Kč
90 minut: 1.800,- Kč

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 353 613 613, nebo přímo pana lodníka na čísle mobilního telefonu +420 776 193 959 - p. Daniš.

Lanový park Loket

Park pod hlavním mostem

+ 420 775 210 751 / honza.hala@seznam.cz

www.lanopark.cz

Lanový park Loket

otevírací doba:

V.–VI., XI.–X. So–Ne 10:00–17:00

VII.–VIII. Po–Ne 10:00–19:00

základní vstupné: malý okruh 150 Kč / velký okruh 250 Kč

Možnosti množstevních slev pro skupiny nad 4 osoby.

 

Lanový park v korunách stromů. Celkem 18 překážek – pavučina, pražce visící, himálajský a barmský most, kladina, vzdušné zámky, síťová lávka, svislé klády, sestupová lanovka a další je nainstalováno ve výšce od 5 do 12 m s celkovou délkou téměř 300 m.

 

NOVINKA
Přijďte si vypůjčit paddleboard a užijte si netradiční zábavu na řece pod našim hradem. Bližší informace v lanovém centru.
Město Loket

Vítejte ve městě splném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj