Město Loket

Bistro nad Vodou

Adresa: T. G. Masaryka 129/1, 357 33 Loket

Tel.:  +420608 919 126

 

Otevírací doba:

Zavřeno ⋅ Otevírá: 17
pátek 17–24
sobota 17–24
neděle 17–22
pondělí Zavřeno
úterý Zavřeno
středa 17–22
čtvrtek 17–22
 

Cafe Galerie

Adresa: T. G. Masaryka 32/36, 357 33 Loket

Tel: + 420 728 260 043

Web: https://galerieloket.cz/

 
Rodinná umělecká kavárna Galerie Cafe Loket je kavárna spojená s uměleckou galerii a obchůdkem nabízejícím výrobky místních ale i mezinárodních umělců. Umění, které u nás naleznete, to jsou zejména obrazy a keramické malé i velké sochy.Nabízíme kvalitní italskou kávu značky Grieco, domácí koláče, dorty a originální Loketské perníčky vyráběné přímo u nás v kavárně, ale také dobré italské víno a samozřejmě spoustu umění. V nabídce máme i domácí zmrzlinu značky ŇamŇam, která vysoce převyšuje kvalitu běžně prodávaných zmrzlin. Náš kavárenský dvoreček je skvělý pro příjemně strávená odpoledne s přáteli, či pouze s knihou a šálkem kávy. Domácí výroba dortů nekončí jen prodejem v kavárně. Vyrábíme také dorty a zákusků na objednávku a to včetně dortů svatební, narozeninových, přičemž vše dorty i zákusky lze objednat také bezlepkové nebo bez laktózy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Café-bar Masonic House

Adresa: T. G. Masaryka 115,357 33 Loket

Tel.: +420 777 892 093
Web: pensionloket.cz
Emailinfo@pensionloket.cz

 

Celý interiér Café-baru Masonic vám přiblíží svou kuriózní sbírkou dokumentů, dobu dávno minulou a seznámí vás s historií kultu kubánských doutníků Fidela Castra, představí Cubu před i po vítězství revoluce, najdete tu autentické fotografie Fidela Castra, Che Guevaru, staré akcie, dokumenty o obchodu s otroky z Afriky, i coolies z Činy, staré pasy, vyznamenání, podpisy presidentů, králů a dalších významných osobností, z nichž mnohé ovlivnili vývoj světa.

Večer strávený se sklenkou kvalitního kubánského rumu dodá vašemu výletu do historie tu správnou tečku.

Pro naše hosty připravujeme pestrou snídani a lze objednat i snídaňový room servis a připravit snídaňové balíčky. Svatby, oslavy, konference menšího charakteru, firemní akce, to vše pro vás rádi připravíme na míru dle vašich požadavků.

Komorní uzavřené konferenční prostory pro jednání vám nabízíme přímo v muzeu i s možností přípravy občerstvení.

Café-bar je otevřen od 10,00 do 22,00 hodin. ( orientační otevírací doba )

Hotel GOETHE

Hotel Goethe najdete přímo na zámecké cestě uprostřed náměstí v Lokti. Nabízíme Vám ubytování a stravování v rodinném hotelu v domácím prostředí s českou kuchyní a plzeňským pivem. Posedět můžete v restauraci, kavárně, příjemné zimní zahradě nebo na dvou venkovních terasách.

Chesterfield Cafe & Showroom

Adresa: T. G. Masaryka 101/41,357 33 Loket

Tel.: + 420 737 441 067

Web: https://cz.chesterfield.com/showroom-lokace/loket

 

Navštivte útulnou Chesterfield kavárnu v Lokti,ve které podávají poctivou kávu a přímo delikátní dezerty a malá jídla k pití.

Pro malé sešlostiči firemní jednání si u nás můžete rezervovat kavárnu s luxusním Chesterfield nábytkem.

Pizzerie Na Růžku

Adresa: T. G. Masaryka 40, 357 33 Loket
Tel.:  728 738 691
 
 

 

 
 
 
 
 
 

Restaurace Atmosféra

Restaurace Atmosféra přímo vybízí k příjemnému posezení s přáteli. K výbornému jídlu čepujeme i znamenitá piva Budvar a Pardál. Restaruace Atmosféra se vyznačuje příjemnou rodinnou atmosférou a výbornou kuchyní. Mimo příjemného posezení přímo v restauraci nabízíme v letních měsících posezení v restaurační zahrádce na historickém náměstí. Využijte ubytování v našem pensionu.

Restaurace Formanka

Adresa: Nádražní 386, Loket
Tel.: 737 274 530

 

Restaurace s pivovarem hotelu Císař Ferdinand

Stylová restaurace s vlastním pivovarem je součástí hotelu Císař Ferdinand. Každý čtvrtek od 19:00 hodin se na terase hotelu Císař Ferdinand můžete zúčastnit otevírání slovanské podzemní pece a ochutnat unikátní grilované selátko. Tu nenajdete nikde jinde na území ČR (nalézá se pod ochrannou známkou).

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj