Město Loket

Divokej Bill - 25 let - již proběhla

termín:14.7.2023  od 18:00 do 23:00
místo:Amfiteátr Loket
pořádá:VLNY - Music agency
typ akce:Koncert
Divokej Bill - 25 let

Divokej Bill oslaví čtvrtstoletí své existence. "Bude to velký a divoký," vzkazuje kapela svým příznivcům...

Vypadá to, že rok 2023 proběhne ve znamení Divokýho Billa. Oslavit 25 let na scéně se jeho členové rozhodli vydáním osmého studiového alba, venkovním koncertním turné, které bude čítat 25 zastávek napříč republikou a 19. ledna 2024 se vrátí do pražské O2 areny.

Nové album je teprve v procesu, ale jednu hudební novinku představila kapela již minulý týden a to v podobě videoklipu. Píseň Temný král složili a nahráli pro pokračování úspěšné filmové pohádky Princezna zakletá v čase, která v listopadu vstoupila do kin.

Oslava pětadvaceti let je plánována ve velkém stylu. "Od začátku naší existence jsme dávali důraz hlavně na živé hraní a možná proto s námi tolik našich fanoušků vydrželo. Slavit tedy budeme tak, jak to máme rádi. Od června do září odehrajeme pětadvacet open air koncertů. Celé jsme to velmi netradičně nazvali DIVOKEJ BILL - 25 LET,"  směje se kytarista Roman Procházka.

Jak celé turné a vystoupení v O2 areně pojmou, kapela zatím tají. "Je to celé v přípravách, postupně odtajníme naše hosty, a vůbec s tím bude spjata řada dalších věcí, tak to celé nechceme prozrazovat najednou. Ale věříme, že to bude stát za to," vysvětluje houslista Adam Karlík.

Město Loket

Vítejte ve městě splném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj