Město Loket

Hledám milence, zn.: Spěchá!!! - již proběhla

termín:19.1.2023  od 20:00 do 22:00
místo:Kulturní dům Dvorana
pořádá:Kulturní dům Dvorana
typ akce:Divadelní představení
Hledám milence, zn.: Spěchá!!!
Jaroslav je neúspěšný malíř po padesátce. Po dvaceti letech manželství s podnikatelkou Miladou však na něj přišla druhá míza, a tak se schází s mladou milenkou Anetkou. Se svou manželkou, která jej již ničím kromě peněz nepřitahuje, by se nejraději rozvedl, ale pak by ztratil dobré finanční zázemí. Mladé milenky, Anetka vůbec není výjimkou, jsou v tomto směru přece dosti náročné a vynalézavé. Jaroslav s Anetkou vymyslí variantu, jak se rozvést a přesto z toho získat dost peněz. Jaroslav by měl svou ženu přistihnout při nevěře, přitom vše zdokumentovat, a pak bude hračkou při rozvodu vysoudit polovinu majetku a její firmy. Aby měli milenci vše pod kontrolou, vyšlou na Miladu podplacené milence - provokatéry. A to by bylo, aby ji Jaroslav alespoň při jedné nevěře nepřistihl!
Situační černá komedie s velmi překvapivým koncem přibližuje s humorem a ironií co všechno jsou lidé pro peníze a nové milostné vztahy ochotni udělat. Délka představení: 120 minut Napsal: Jindra Kriegel a Miroslav Oupic Režie: Filip Jan Zvolský Obsazení:
Vojta Hájek, Jindra Kriegel, Lucie Linhartová, Monika Timková, Vojta Efler, Vlasta Korec, Josef Hervert, Radomír Švec, Roman Štolpa, Václav Liška PŘEDPRODEJ: Kč 380,- až 410,-
NA MÍSTĚ: Kč 450,
Město Loket

Vítejte ve městě splném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj