Město Loket

Cafe Galerie

Adresa: T. G. Masaryka 32/36, 357 33 Loket

Tel: + 420 728 260 043

Web: https://galerieloket.cz/

 
Rodinná umělecká kavárna Galerie Cafe Loket je kavárna spojená s uměleckou galerii a obchůdkem nabízejícím výrobky místních ale i mezinárodních umělců. Umění, které u nás naleznete, to jsou zejména obrazy a keramické malé i velké sochy.Nabízíme kvalitní italskou kávu značky Grieco, domácí koláče, dorty a originální Loketské perníčky vyráběné přímo u nás v kavárně, ale také dobré italské víno a samozřejmě spoustu umění. V nabídce máme i domácí zmrzlinu značky ŇamŇam, která vysoce převyšuje kvalitu běžně prodávaných zmrzlin. Náš kavárenský dvoreček je skvělý pro příjemně strávená odpoledne s přáteli, či pouze s knihou a šálkem kávy. Domácí výroba dortů nekončí jen prodejem v kavárně. Vyrábíme také dorty a zákusků na objednávku a to včetně dortů svatební, narozeninových, přičemž vše dorty i zákusky lze objednat také bezlepkové nebo bez laktózy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Café-bar Masonic House

Adresa: T. G. Masaryka 115,357 33 Loket

Tel.: +420 777 892 093
Web: pensionloket.cz
Emailinfo@pensionloket.cz

 

Celý interiér Café-baru Masonic vám přiblíží svou kuriózní sbírkou dokumentů, dobu dávno minulou a seznámí vás s historií kultu kubánských doutníků Fidela Castra, představí Cubu před i po vítězství revoluce, najdete tu autentické fotografie Fidela Castra, Che Guevaru, staré akcie, dokumenty o obchodu s otroky z Afriky, i coolies z Činy, staré pasy, vyznamenání, podpisy presidentů, králů a dalších významných osobností, z nichž mnohé ovlivnili vývoj světa.

Večer strávený se sklenkou kvalitního kubánského rumu dodá vašemu výletu do historie tu správnou tečku.

Pro naše hosty připravujeme pestrou snídani a lze objednat i snídaňový room servis a připravit snídaňové balíčky. Svatby, oslavy, konference menšího charakteru, firemní akce, to vše pro vás rádi připravíme na míru dle vašich požadavků.

Komorní uzavřené konferenční prostory pro jednání vám nabízíme přímo v muzeu i s možností přípravy občerstvení.

Café-bar je otevřen od 10,00 do 22,00 hodin. ( orientační otevírací doba )

Hradní kavárna

Přijďte na prvotřídní kávu a skvělé domácí dezerty do kavárny v unikátních historických prostorách hradu!

 

Město Loket

Vítejte ve městě splném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj