Město Loket

Nový digitální průvodce Loktem - Tourstories

Nový digitální průvodce Loktem - Tourstories
Infocentrum města Loket za finanční podpory Karlovarského kraje vytvořilo novou moderní platformu digitálního průvodce města s názvem Loketská historická promenáda.
Pojďte si promenádu projít a dovědět se spoustu zajímavostí o historii významných objektů města. Nahlédnout do nich můžete prostřednictvím běžných či 360° fotografií a bohatého bonusového materiálu, jako jsou např. hrané scénky Pouličního divadla Viktora Braunreitera či historické dokumenty z hradního depozitáře a soukromých sbírek, které ukazují, jak dané objekty vypadaly v časech dřívějších. Díky tomuto projektu máte jedinečnou příležitost nakouknout t i do míst, která nejsou běžně veřejnosti přístupná jako např. zastupitelský sál radnice, krovy kostela sv. Václava či útroby hlavního betonového mostu.
Jak na to? Je to jednoduché. Stačí si do svého mobilního zařízení zdarma stáhnout aplikaci https://www.tourstoriesapp.com/ (je k dispozici jak pro operační systémy Android a iOS) přes QR kód uvedený na propagačních materiálech vyvěšených v infocentru či po městě a vyrazit promenádovat. Cestu můžete sledovat na mapě v mobilu, začátek je u infocentra. Délka trasy je 2 kilometry a časová náročnost je odhadována na 60 minut.
Aplikace je v jazykových mutacích česká, německá a anglická a jistě bude zajímavým prvkem nejen pro návštěvníky města, ale i pro jeho obyvatelé.
31.8.2022
Město Loket

Vítejte ve městě splném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj