Město Loket

Apartmán 18steps

Adresa: Loket, Rooseveltova 508/5

Telefon: 724 065 577

E-mail: 18steps@seznam.cz

Web: https://18steps.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral

 

Apartmán 18 steps se nachází ve městě Loket. Naprosto tiché ubytování bez sousedů. Nabízí nádherný výhled na řeku Ohři plnou ryb přímo pod balkónem přístupném z ložnice, nekuřácké ubytování, bezplatné Wi-Fi a klimatizovaný pokoj. 

V apartmánu je kuchyňský kout se základním vybavením pro přípravu kávy a čaje, kávovar Tassimo, lednice. Koupelna je vybavena sprchovým koutem v dekoru dřeva a pískovce. TV s plochou obrazovkou.  Královsky velká postel 180x200 s antialergickými přikrývkami a polštáři. Po dohodě možnost přistýlky na rozkládací pohovce 120x200 . Parkování zdarma přímo před objektem. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří pěší turistika, cyklistika, plavba po řece Ohři a lyžování v nedalekých Krušných horách. Možnost uschování kol i lyží.  Mezi zajímavosti v okolí patří: hrad Loket 1,2 km Sloup Nejsvětější Trojice 1,1 km kostel sv. Václava 1,3 km motokrosové závodiště 1,5 km přírodní amfiteátr 1,3 Svatošské skály 5 km Rozhledna Krudum 7 km Kostel sv. Mikuláše 7 km Půjčovna lodí 0,3 km a 0,1 km Půjčovna koloběžek 0,1 km.  Možnosti stravování jsou v centru města, nedaleko je fantastická pizzerie na Růžku s možností dovozu pizzy a jiných dobrůtek. Turistické informace formou letáků pro každého. 
Vystoupejte 18 schodů a vychutnejte si klid a pohodu. 10 minut na hrad Loket, 7 minut pěšky do centra, 12 minut od vlakového nádraží, 15 minut do přírodního amfiteatru. 5 km ke Svatošským skalám. 
Apartmán 18steps
Apartmán 18steps
Apartmán 18steps
Apartmán 18steps
Město Loket

Vítejte ve městě splném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj