Město Loket

Ristorante pizzeria Marconi

Otevřeli jsme pro vás novou restauraci s názvem Ristorante pizzeria Marconi. Zaměřujeme se na skvělou italskou kuchyni.

Těšit se můžete na široký výběr jídel z italské kuchyně a rozsáhlou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů, včetně míchaných drinků, italské kávy a kvalitních vín.

Restaurace STAROSLOVANSKÁ KUCHYNĚ a PIVNÍ LÁZNĚ

Další restaurace sítě „Staroslovanská kuchyně“ v Lokti se nachází 8 metrů od vchodu do hradu Loket na adrese: Kostelní 70. Sklep budovy je na úrovni hradu. Byl vybudován v renesančním stylu již ve 13. století.

Restaurace s pivovarem hotelu CÍSAŘ FERDINAND

Stylová restaurace s vlastním pivovarem je součástí hotelu Císař Ferdinand. Každý čtvrtek od 19:00 hodin se na terase hotelu Císař Ferdinand můžete zúčastnit otevírání slovanské podzemní pece a ochutnat unikátní grilované selátko. Tu nenajdete nikde jinde na území ČR (nalézá se pod ochrannou známkou).

Hradní restaurace, Loket

Restaurace na hradě Loket nabízí kulinářské zážitky přímo ve zdech hradu. Náš jídelní lístek obsahuje jídla všech druhů a řadu hradních specialit. Pravidelně pořádáme oslavu na Silvestra. Zveme Vás tímto k návštěvě naší restaurace, kde se pokusíme splnit každé Vaše přání.

Restaurace ATMOSFERA

Restaurace Atmosféra přímo vybízí k příjemnému posezení s přáteli. K výbornému jídlu čepujeme i znamenitá piva Budvar a Pardál. Restaruace Atmosféra se vyznačuje příjemnou rodinnou atmosférou a výbornou kuchyní. Mimo příjemného posezení přímo v restauraci nabízíme v letních měsících posezení v restaurační zahrádce na historickém náměstí. Využijte ubytování v našem pensionu.

Hotel GOETHE

Hotel Goethe najdete přímo na zámecké cestě uprostřed náměstí v Lokti. Nabízíme Vám ubytování a stravování v rodinném hotelu v domácím prostředí s českou kuchyní a plzeňským pivem. Posedět můžete v restauraci, kavárně, příjemné zimní zahradě nebo na dvou venkovních terasách.

Restaurace U Gardnera

Zveme vás k posezení v příjemném prostředí naší restaurace U Gardnera s kapacitou 30 míst v restauraci. Objednat si u nás můžete hotová jídla, minutky, firemní akce, svatební hostiny , cateringové služby (rauty, švédské stoly, zabijačky), které pro Vás zajistíme. Naši návštěvníci mají možnost odběru jídel s sebou.

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj