Město Loket

Parkovací karty - centrum města

Parkovací karty - centrum města

Upozorňujeme obyvatele Lokte, že od června 2019 si mohou obnovit nebo nově zakoupit na MÚ u p. Moniky Kaiserové parkovací karty pro parkování na náměstí (rezidentské nebo pro časově omezené stání 2 hodiny - pro obyvatele s trvalým pobytem v Lokti, kteří nebydlí přímo v centru).  Ceník karet (všechny typy karet) a podmínky jsou dány Ceníkem za užívání komunikací, platným od 1.6.2018. Stejně tak jako v loňském roce si mohou zájemci zakoupit roční parkovací kartu - veškeré varianty a podmínky najdete v plném znění ceníku zde: http://mu.loket.cz/?article_id=13758

nebo v  PDF dokumentu.

Důležité: Karta na 1 rok (červen 2019 - červen 2020) pro osoby s trvalým pobytem v Lokti nebydlících v centru stojí 300 Kč. Pokud si kartu zakoupíte v průběhu kalendářního roku, zaplatíte za kartu poměrnou část dané ceny (snížení za každý kalendářní měsíc platnosti karty).

Více informací podá p. Kaiserová na MÚ.

Přečíst »25.6.2019

Parkování v Lokti při akcích 2019

Parkování v Lokti při akcích 2019

Vážení návštěvníci kulturních akcí v Lokti 2019. Z důvodu extrémního nárůstu zájemců o kulturní akce v Lokti na hradě či v amfiteátru Vás žádáme, abyste využívali odstavných parkovacích ploch označených P1, P2, P3 a P4 (viz. mapa).

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj