Město Loket

Femme Fatale night - již proběhla

termín:6.7.2020  od 17:00 do 22:00
místo:Malá hudební scéna v amfiteátru
pořádá:Vítězslav Adamec
typ akce:Koncert
Femme Fatale night

Speciální hudební večer vynikajících zpěvaček a umělkyň a to 6. července v pondělí na státní svátek na Malé scéně u amfiteátru v Lokti...
A kdo vystoupí?

 

D.O.R.A. (pop / r'n'b / soul / jazz - Praha)
Autorský projekt zpěvačky Báry Smejkalové (členka divadla Semafor), se kterou vystoupí kytarista Láďa Štefka a saxofonista Kamil Janský. Kapela vznikla v roce 2014 a za dobu své existence natočila autorské CD i několik videoklipů. Se svou autorskou tvorbou zvitězila v soutěži kapel BooM Cup 2015. Dále zvitězila v 1.kole soutěže videoklipů SuperXtar s klipem k písni Reasons. Na koncertech s...e můžete těšit na moderní popík s propracovanými texty a podium plné energie.
kapeladora.cz
facebook.com/kapeladora
bandzone.cz/projektdora
youtube.com/channel/UC2qcWTqp2FjZp4wtV-9xkmg

Aiko (indie/pop - Londýn)
Zpěvačka Ája Shirmanova pochází z Karlovarského kraje, v současnosti se však hudebně realizuje v Londýně. Má za sebou účast na mnoha prestižních evropských festivalech a představuje jednu z nejosobitějších tváří moderního popu.
aiko-music.com
facebook.com/pg/AlenaShirmanova
youtube.com/channel/UCH5LIdU0b6zPTkaqYZGoLhg

Šárka Kerulová (pop - Nové Sedlo)
Mladá talentová zpěvačka a klavíristka, žákyně ZUŠ Chodov, byla v minulém roce vybrána jako jedna z deseti z celé republiky do stipendijního programu MenART, kde se muzikálovému zpěvu věnovala pod vedením zpěvačky Radky Fišarové. Jako host vystoupila i s kapelou End of Scream.

Roztodivní (poezie/hudba - Karlovy Vary)
Spojení poesie, písní a humoru. Básně a úvahy Michaely Kováčové recitují Vladimír Kalný a Michaela Kováčová, na kytaru hraje a zpívá Jindra Morávek.

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj