Město Loket

Vasilův Rubáš a ZNC - již proběhla

termín:18.9.2020  od 20:00 do 23:30
místo:Hrad Loket
pořádá:Hrad Loket
typ akce:Koncert
Vasilův Rubáš a ZNC

 vstupné: 150,- Kč

drsné kapely jemných mužů

Vasilův Rubáš/acid-folk / Praha https://bandzone.cz/vasiluvrubas

Vasilův Rubáš je drsná kapela jemných mužů. Nebo jemná kapela drsných mužů. Nebo naopak.

Jsme mladí a nespoutaní. Vlastně už nejsme tak mladí. Ale spoutaní taky nejsme. Nebo vlastně i tak oboje zas na druhou stranu. Historie:

Kapela byla založena v roce 2003

Až do loňského roku tato dvojice hrála pro intelektuální, přemýšlivé publikum. Po návalu nové vlny inspirace však neurazí ani zapřísáhlé příznivce punku. Narozdíl od konkurenčních seskupení okázale ignoruje zahraniční vlivy a inspiraci loví ve stojatých vodách českého šoubyznysu. Akustickou kytaru a akordeon obsluhuje profesionální baskytarista Filip Novák, djembe a americký úsměv patří profesionálnímu obchodnímu zástupci Petru Rubášovi.

Tak tento popis již neplatí. Loňskému roku patří již nejméně jedna předpona před-, Rubáš je digital account manager a Vasilděda baskytaru vyměnil za programování. O dalším vývoji budeme informovat.

Znouzectnost /rock-punk / Plzeň https://www.facebook.com/pouzenouze/ http://www.znc.cz/cz-novinky/

Založena roku 1986 – po návratu /z tehdy povinné dlouleté vojenské služby/ členů skupin Ball Bearing /Caine- dvoutónová kytara a zpěv/ a Zastávka Mileč / Déma – kytar a zpěv, Jožžin – bicí a zpěv/, přibírají podobnými aktivitami nedotčeného /Goldu – baskytara, zpěv/ a začínají psát v naprosté většině nové písně, nechtíc stavět na svých bývalých projektech.

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj