Město Loket

MAŠATA / LÁBEK / MAZÁČ: večer literatury a hudby - již proběhla

termín:11.6.2020  od 18:00
místo:atrium Městské knihovny Loket
pořádá:Městská knihovna Loket
typ akce:Křest knihy
MAŠATA / LÁBEK / MAZÁČ: večer literatury a hudby

Večer literatury a hudby se dvěma spisovateli a jedním kytaristou z Karlovarského kraje. VSTUP ZDARMA!

 

Antonín Mazáč (1979), žije v Chodově, pracuje v Karlových Varech. Autor detektivních povídkových triptychů Noční tep (2014, Beletris) a Křest ohněm (2015, Beletris), krimi románu Letargie (2017, Plus) a hororu Tři kříže (2019, Talent PRO Art). Vítěz soutěže časopisu Lemurie O nejlepší detektivku 2012, porotce Ceny Jiřího Marka o nejlepší detektivní knihu, v současnosti má na starost literární soutěž Česká lupa (v roce 2020 již 7. ročník). Šéfredaktor e-zinu detektivní literatury Sententias. V Městské knihovně Loket představí svou právě vydanou knihu Nezbytná opatření (2020, Talent PRO Art), která se stejně jako předešlý román Letargie odehrává v Karlových Varech.

 

Lábek je básník, grafik a ilustrátor na volné noze, duše stejnojmenného hudebního projektu a pamatovat si jej můžete z karlovarského hudebního uskupení Velas Květas.

 

Jan Mašata (1976), pochází z Karlových Varů. V Karlových Varech a okolí působí s určitými přestávkami dodnes. Nyní žije v Perninku - Krušnohoří. Scénárista a režisér divadelních her, ve svých literárních začátcích psal s oblibou krátké miniatury, takzvané pouliční básně a texty písní. Knižně vydal v samostatném svazku povídku Tichý příběh mnicha Suopana (2019, Martin Koláček), která se odehrává mezi světy fantazie a realitou a novelu Rebel-Lion (2019, Martin Koláček), která vychází z života v Karlových Varech v období devadesátých let a je nasáknuta erotikou a hledáním vlastní nezralé osobnosti v někdy smutných a někdy vtipných situacích. Tuto knihu Jan Mašata představí v Městské knihovně Loket.

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj