Město Loket

Social Party + Selfexile - již proběhla

termín:29.2.2020  od 20:00 do 22:30
místo:Hospoda u Radnice
pořádá:DEEPAM o.s.
typ akce:Koncert
Social Party + Selfexile
Social Party
https://www.facebook.com/socialparty1/
https://bandzone.cz/socialparty

Mr. Banán: "Jedna z nejzáhadnějších domácích kapel, Social party z Opavy, vydala svou druhou desku. Dostala název Prolomit ledy a stejně jako jejich debut Zbytky našich nadějí se vrací v čase zpátky do 90. let. Je to sice trochu mysterium, protože členové kapely tvrdí, že kapely jako Ember nikdy neposlouchali, ale v jejich hudbě rezonují naprosto zřetelně. Přesto si ale Social Party udržují vlastní silný rukopis, který dokázali na aktuálním albu posunout zase o kousek dál. Prostě vydali další skvělou desku."
Životopis
Social Party je česká kapela, hrající pomalý hardcore, inspirovaný nezávislou hudbou devadesátých let – Sepultura, Neurosis, Alice in Chains, Akimbo atd., v sestavě Crack (kytara, hlas), Ilič (bubny), Radek (basa, hlas), fungující někdy od září 2007. V roce 2008 vydali CD-R “Kde nic není ani smrt nebere”, které otevřelo dveře desce z roku 2010 “Zbytky našich nadějí”, díky kterému se kapela mohla prezentovat po celé České Republice. Na přelomu 2011/2012 přichází na svět CD “Prolomit Ledy”, které kapela ukázala světu na svém turné po Německu a Anglii. Social Party mohli stát na pódiu po boku takových jmen jako Kylesa (USA), Trigger Effect (Ca), In The Hearts of Emperors (Swe), Suckinim Beanim (Isr), Djevara (UK), Sleeping in Getshemane (USA), Sugartown Cabaret (Fr), Guantanamo Party Program (Pl) nebo z českých Insania, Deverova Chyba, Našrot, Lyssa, Děti Deště, Wollongong, Esazlesa, Illegal Illusion, Vas Szuszanne, Ema Camelia, Sheeva Yoga, Tummö, John Ball aj…


Selfexile doom-rock'n'roll / Sokolov
https://bandzone.cz/selfexile

Kapela SELFEXILE byla založená v roce 2005 v sokolově a od začátku se hlásí k odkazu black sabbath a stoner rockových kapel.

Složení:

RAZOR-kytara,zpěv

HANZI-bicí

VESTA-bassa

HONZA-kytara

Zobrazit míň

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj