Město Loket

JazzBooster - již proběhla

termín:31.1.2020  od 20:00 do 22:30
místo:Hospoda u Radnice
pořádá:DEEPAM o.s.
typ akce:Koncert
JazzBooster

Pořádá spolek Deepam
JazzBooster / Schlagerfunk
Kapela Jazzbooster vznikla na popud stávajícího bubeníka Luďka a bývalého kytaristy Paroha Jardy. Roku 2006 jsme začali hrát ve zkušebně v Počernech funky hardrock. A protože jsme měli velmi tvrdého a velmi podlazeného kytaristu, který nám nedovolil se hudebně vyvíjet, tak jsme se rozpadli a začali shánět perspektivní kádry, kteří přinesou nový, svěží vítr, a povedlo se.

Sehnali jsme fajn funky zpěváka Adama Závodného, klávesového odborníka Marka Makoně a talentovaného kytaristu Honzu Hrebeňáka. V kapele zůstal základ v podobě velmi uvědomělého a precizního baskytaristy Honzy Balouna a všudypřítomného bubeníka Luďka Saláta, který ke většině písní složil originální, český text. Spolu s nimi si zahrává dechová sekce ve složení pozounista Ondřej Skorka, Michal Fejt saxofonista a Richard Petrik trumpetýr.

Výsledný produkt této konečné sestavy je originální funky vlastní výroby s vlivy rocku, undergroundu, rapu a s různými kavárenskými vlivy. Proto se můžete těšit na velmi tučný kulturní zážitek.

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj