Město Loket

Circus Brothers disco balkan+ Vasilův Rubáš acid folk - již proběhla

termín:18.10.2019  od 20:00 do 23:59
místo:Hrad Loket
pořádá:Hrad Loket
typ akce:Koncert
Circus Brothers disco balkan+ Vasilův Rubáš acid folk

Circus Brothers
https://bandzone.cz/circusbrothers?at=info
Kapela Circus Brothers vznikla oddělením většiny členů původní kapely Circus Problem. Navazuje na to nejlepší z původní tvorby a přináší nový posun, který fanouškům přinese další nezapomenutelné disco-balkan mejdany, jak byli zvyklí doposud. Na ulici, v klubech i na pódiích menších či větších festivalů bavíme tisíce fanoušků, kteří na naši show dokáží udělat nevídaný kotel, a nechávají za sebou koncerty protančené až do ranních hodin. S neuvěřitelnou energií zahraný disco-balkan, který kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house. To, co jste znali doposud, je minulostí. Přichází noví, nezadržitelní a nepřehlédnutelní Circus Brothers!

The band Circus Brothers has been formed by almost all members of the original band Circus Problem. It builds on the best of the original work and brings a new shift that will take the fans to another unforgettable disco-balkan party, as they have been used to. On the streets, in the clubs and on the stages of small or big festivals, we make thousands of fans enjoy and make incredible atmosphere on our shows, leaving the concerts dancing until the morning. With incredible energy, the band plays unique disco-balkan flavours combining Balkan brass, disco beat, cheap pop and dirty house. What you have known so far is past. The new, overwhelming and unforgettable Circus Brothers comes!

Složení:
Eliáš "Ali" Jeřábek - kytara, zpěv
Tomáš "Trenér" Kůgel - klarinet, zpěv
Martin "O'Horse" Sedlák - housle, zpěv
Martin "Ozzy" Zavoďan - heligon
Jakub "She-Málek Čoček" Mašek - eufonium, trombón
Tomáš "Hrotek" Knotek - bicí souprava, pochodový buben


Vasilův Rubáš acid-folk / Praha
https://bandzone.cz/vasiluvrubas
Vasilův Rubáš je drsná kapela jemných mužů. Nebo jemná kapela drsných mužů. Nebo naopak.
Jsme mladí a nespoutaní. Vlastně už nejsme tak mladí. Ale spoutaní taky nejsme. Nebo vlastně i tak oboje zas na druhou stranu.
Historie:

Kapela byla založena v roce 2003

Až do loňského roku tato dvojice hrála pro intelektuální, přemýšlivé publikum. Po návalu nové vlny inspirace však neurazí ani zapřísáhlé příznivce punku. Narozdíl od konkurenčních seskupení okázale ignoruje zahraniční vlivy a inspiraci loví ve stojatých vodách českého šoubyznysu. Akustickou kytaru a akordeon obsluhuje profesionální baskytarista Filip Novák, djembe a americký úsměv patří profesionálnímu obchodnímu zástupci Petru Rubášovi.

Tak tento popis již neplatí. Loňskému roku patří již nejméně jedna předpona před-, Rubáš je digital account manager a Vasilděda baskytaru vyměnil za programování. O dalším vývoji budeme informovat.

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj