Město Loket

Velká večerníčková slavnost - již proběhla

termín:21.6.2019  od 18:00
místo:hradby pod hotelem Ferdinand
pořádá:Městská knihovna Loket
typ akce:Slavnosti
Velká večerníčková slavnost

Milí fanoušci večerníčků a pohádek, zveme Vás na Velkou večerníčkovou slavnost na hradby pod hotelem Ferdinand (v případě špatného počasí do knihovny)!

 

Vyhlásíme nejpilnější čtenáře a udělíme titul „Čtenář roku 2019“.

 

Divadlo loutek Karlovy Vary (Divadlolo) vám zahraje loutkovou pohádku Drak Mrak – o drakovi, který si chtěl vzít za ženu princeznu, ale přepočítal se. Kouzla, čáry a písničky pro všechny lidičky.

 

Hudba Levoruký Eda a Kujme Pikle band: „Hanební rádcové XY a jejich Hologramy se vracejí vybrat daně z loketské městské pokladnice. Zahrají písně z pohádek veselé, ale i falešné. Kdo nevěří, ať tam běží Kujme Pikle chytnou stěží!“

 

Dílna Pohádkové lucerničky: aby se vám večerníčkovou zemí lépe procházelo, přijďte si s námi vyrobit pohádkovou lucerničku na cestu! Skleněné lucerničky s mechem, kapradím a dalšími přírodninami s námi děti budou moci  tvořit od 18:30 do 20:00 hod. Doporučujeme si sebou přinést do lucerničky LED čajovou svíčku, ale budou k prodeji i na místě.

 

Pro velký zájem bude přítomna také atrakce z blešího trhu Kýbl blaha aneb Trefte knihovníka!

 

Naši obvyklí i neobvyklí spolupracovníci povedou další obvyklé i neobvyklé dílničky. Občerstvení pro malé i velké zajištěno!

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj