Město Loket

První vítání zimy Dirty Blondes + Nano - již proběhla

termín:9.11.2019  od 20:00 do 23:55
místo:Hrad Loket
pořádá:Hrad Loket
typ akce:Koncert
První vítání zimy Dirty Blondes + Nano

První vítání zimy Dirty Blondes + Nano
Ve spolupráci: ŠUMNÉ OS456

Dirty Blondes punk-rock'n'roll / Praha
https://bandzone.cz/dirtyblondes
https://dirtyblondes.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/dirtyblondes

Krátka Historie o Dirty Blondes
V lednu 2010 pohrobci kapely TBA - Tomaš, Paja a Aleš připravují materiál k novému projektu. V březnu 2010 se přidává zpěvačka Beego a tím to celé začíná - DIRTY BLONDES a jejich špinavý dirty blond rock´n´roll.
Duben 2010, nahrano 3 songove EP ve Studiu Mysterio Dana Šatry v Chuchli.
Duben 2012 debutová deska Don´t be a Pussy
Říjen 2014 druhá deska We Live Only Once
Duben 2015 na post zpěvačky do kapely přichází nová zpěvačka Dana Yousifová

Napsalo se o nas :
Dirty blondes, v současnosti jedna z nejpopulárnějších kapel hrající energický punkrock a rock'n'roll. „Jejich koncerty jsou nabité především díky zpěvačce Beego, která se nedá nazvat jinak než živel. To, co stihli Dirty blondes za dva roky, trvá jiným kapelám let deset. Kdo neviděl-neuvěří,“ přibližuje Hradil kapelu, která je na české punkrockové scéně ceněna čím dál více a na podzim vyráží na evropské turné.

Nano indie-pop / Praha
https://bandzone.cz/nano
https://www.facebook.com/music.nano/

Nano je indie elektro popová čtveřice, která spojuje rock'n'rollovou energii a silné melodie s melancholickým nádechem do jedinečného hudebního zážitku. Dala se dohromady v roce 2010 a od roku 2011 se pohybuje po českých klubech. Tvoří ji ex-zpěvačka Basta Fidel Marquet, ex-frontman Panamy Hadži, ex-basista z Prague Ska Conspiracy Květák a ex-bubeník Matouš z Pinking Shears. Koncerty Nano jsou energickou kombinací různých kytarových a elektronických hudebních vlivů s nečekaně autentickým soundem.

Po předzvěsti debutového alba, singlu Faster Than Love, vychází na podzim 2012 deska "2am Bedroom Songs" a je uvedena singlem Sober. Ten boduje v hitparádách Radia 1 a Alternativa TV. Kapela aktivně hraje v klubech po České republice a na festivalech, absolvovala tři turné ve Švýcarsku a spolupracovala s Národním muzeem, pro které v roce 2013 složila píseň na výstavu Peníze. Mezinárodně zabodovalo i vystoupení v Balcony TV Prague.

Na jaře 2016 vydává kapela druhou desku nazvanou Is This Art? pod producentským dohledem Jiřího Buriana. Po čtyřech letech bylo na čase zachytit na nosič vývoj kapely, která našla svébytný indie-popový zvuk a která naživo dokáže pohltit. Deska je celistvou výpovědí o nejednoznačných tématech v přímočaré a zvukově dotažené formě. Rock’n’rollová energie zůstává, silné melodie se rozvinuly, večírek pokračuje.

ŠUMNÉ OS456
Občanské sdružení vzniklo roku 2008 v Krásně na Sokolovsku. Věnuje se kulturní činnosti na podporu umělců různého zaměření. Navazuje na několikaletou tradici pořádání nejen rockových koncertů a divadelních představení uskutečněné v krásenském kulturním sále na přelomu našeho tisíciletí. Občanské sdružení 456 v minulosti uspořádalo několik hudebních koncertů. Především na hradě v Lokti, kde každoročně pořádá mimo jiné hudební akci zvanou První vítání Zimy. V roce 2009 pořádalo v karlovarském divadle Husovka divadelní představení Japonského experimentálního loutkoherce Noriho Sawi. Od roku 2012 organizuje Galerii na hradbách v Lokti.

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj