Město Loket

Rozsvícení vánočního stromu v Lokti - již proběhla

termín:1.12.2019  od 14:00 do 18:00
místo:Loket - náměstí
pořádá:Město Loket
typ akce:Slavnosti
Rozsvícení vánočního stromu v Lokti

Rozsvícení vánočního stromu v Lokti

 

Od 14:00 stánkový prodej

 

Od 14:30 - 16:30 si můžete s dětmi přijít vyrobit vánoční roztomilost do Vánoční dílničky pro děti v knihovně. Přijďte nám pomoci vyrobit ten nejdelší vánoční papírový řetěz na světě, nebo nějakou drobnost pro radost. Těší se na vás Bára.

 

Letos chystáme na Rozsvícení vánočního stromu v Lokti a Krušnohorské vánoční trhy překvapení! Svařené víno či čaj můžete popíjet v Loketském vánočním památečním hrníčku! K dostání bude ve stánku města blízko u radnice. Pokud se vám hrnek líbí a chcete jej mít doma na památku, neváhejte - počet je omezený! Zvláštností je, že letošní potisk je na modelu hrnku "Brita", který se vyráběl v porcelánce Epiag. Děkujeme firmě Thun 1794 a.s. za výrobu.

 

Slečny Lucie Šreinová a Petra Kriegerová - dvě absolventky ZUŠ Horní Slavkov, přijdou zazpívat nádherné vánoční písně, aby Vám zpříjemnily čas, kdy budete netrpělivě očekávat 17. hodinu a slavnostní rozsvícení stromu. V tento okamžik nám zazpívá další slečna, Eliška Zapfová. Moc se těšíme! Děkujeme řediteli ZUŠ H. Slavkov p. Janu Zapfovi za pomoc při organizaci akce.

 

 

Tak co, přijdete si zatrsat s dětmi z loketské MŠ? A doporučení: Kapesníčky s sebou..bude to dojemné! MŠ Sportovní – písnička „Prosinec“ od autorů Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka, MŠ Tyršovo – písnička „Rolničky“. d Maxim Turbulenc! Děkujeme paním učitelkám z MŠ a paní ředitelce Janě Koudelkové za vstřícnost a přípravu dětí na vystoupení.

 

 

ZŠ Loket potvrdila svou účast na Rozsvícení vánočního stromku a můžete se těšit na tento program:smíšený sbor zazpívá Tichou noc, sólo vystoupení na larinet, smíšený sbor zazpívá za doprovodu Honzy Smolíka písničku "Vánoční", smíšený sbor zazpívá koledu "Nesem vám noviny". Děkujeme Petrovi Zahradníčkovi, který za ZŠ vystoupení organizuje a také všem dětem a pedagogům, které děti na vystoupení připravují.

 

 

 

 

 

 
Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj