Město Loket

Lvmen + Negero - již proběhla

termín:13.9.2019  od 20:00 do 23:55
místo:Hrad Loket
pořádá:Hrad Loket
typ akce:Koncert
Lvmen + Negero

sál 150kč
Lvmen
https://www.facebook.com/Lvmencz/
https://lvmen.bandcamp.com
LVMEN v rozšířené sestavě o druhé bicí zahájí na hradě Loket poslední Evropské tour k desce "Mitgefangen Mitgehangen". Kapela poté vyhlašuje blíže neurčenou pauzu k přípravě nového materiálu.
https://lvmen.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/Lvmen-141021035912652/
https://www.youtube.com/watch?v=lx0GDSppOxQ
https://www.youtube.com/watch?v=virHE_KHvy0
Jen málo uskupení na české nezávislé scéně se může pochlubit takovou oddaností fanoušků, jako právě Lvmen. Kapela, jejíž počátky sahají do roku 1995, si za jedenáct let své existence vybudovala doslova kultovní statut, který už dávno přesáhl hranice České republiky. Velký zájem o Lvmen v západní Evropě to jen dokazuje. Jako svůj zlomový počáteční krok kapela uvádí vystoupení na dnes již neexistujícím squatu Ladronka roku 1995. Debutová deska vyšla v roce 1998 za vzájemné spolupráce s ašským vydavatelstvím Day After. Následující dva roky strávili Lvmen na masivních šnůrách po celé Evropě, kde odehráli na dvě stovky koncertů
zdroj: xplaylist.cz.
Na vrcholu tvůrčích sil natáčejí výborné album "Raison D´Etre", pro které platí přívlastky jako tajemně temné, zoufalé, podmanivé, valivé i výbušné. Po dalších odehraných koncertech však aktivity Lvmen kvůli zaneprázdněnosti jednotlivých členů na několik let utichají. V obměněné sestavě Husar (klávesy, samply, zpěv), Mělník (bicí), Mirda (kytara), Hulo (basa, jinak také Davová Psychóza, ex-Testimony) a Dáda (kytara, zpěv, ex-L´Point, Ember, Sporto) se na pódia vrací až na sklonku roku 2005. V tom následujícím kromě stále častějších koncertů přichází i s novou deskou "Mondo", v mnohém jinou, ale všemi atributy, které dělají Lvmen tak vyjímečnými. Dva roky po něm potvrdili "králové temného hardcore" návrat další deskou Heron se skladbami opět skoupě pojmenovaními lvmen 14 - lvmen 21, doplněnými o dvojici remixů.

Negero
experimental-hardcore / Sokolov
https://bandzone.cz/negero
Návrat legendy !!

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj