Město Loket

Velká večerníčková slavnost - již proběhla

termín:22.6.2018  od 18:30
místo:Loketské městské hradby
pořádá:Městská knihovna Loket
typ akce:Slavnosti
Velká večerníčková slavnost

Milí fanoušci večerníčků a pohádek, zveme Vás na Velkou večerníčkovou slavnost, tentokrát na hradby pod hotelem Florián!

 

- Vyhlásíme nejpilnější čtenáře a udělíme titul „Čtenář roku 2018“.

 

- Divadlo Damúza Vám zahraje veselou pohádku Co chce Jepice - poetickou loutkovou inscenaci o krátkém, ale velmi pestrém životě jedné jepice. Jepice Gréta je všem jen pro smích a pak ji ještě ke všemu bouře odfoukne daleko od domova. Na cestě zpátky se díky své odvaze naučí spoustu věcí a dokonce i zachrání život. Pochopí, že nezáleží na tom, kolik máme času, ale jenom na tom, kolik máme lásky. Přijďte se podívat, co vše se dá stihnout za jediný den.

 

- Hudba Levoruký Eda a Kujme Pikle band: „Bylo nebylo, ale vlastně už dnes nikdo neví jak to tenkrát bylo. Důležité bylo, že se něco kulo. A kulo se to tak dobře, že se Kujme ujme. A ujmulo se ne, že ne. Ono se přímo nejdřív nějak nechtělo, ale neboť daně se vybrat muselo tak se to celé konalo. A pro děti se jako hráti chtělo, ale hlavní bylo, že se urvat s královské pokladny mělo...konec pohádky naživo je to viděti nejlépe co vy pro to udělati HOLOTO !!!“

 

- Obvyklé i fungl nové dílničky včetně oblíbeného foukání triček (zájemci, vezmete si s sebou).

 

Občerstvení zajišťuje Catering "Hladomorna" Horní Slavkov.

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj