Město Loket

Galerie na hradbách: výstava Goldových plakátů ke koncertům hudební skupiny Znouzectnost - již proběhla

termín:20.4.2018 - 20.4.2019
místo:Loketské městské hradby
pořádá:Občanské sdružení 456
typ akce:Výstava
Galerie na hradbách: výstava Goldových plakátů ke koncertům hudební skupiny Znouzectnost

Oldřich „Golda“ Neumann - It´s Only Z Nouze Ctnost (But I Like It). 

V pátek 20.4.2018 v 18:00 proběhne vernisáž výstavy Goldových plakátů ke koncertům hudební skupiny Znouzectnost.

Oldřich „Golda“ Neumann, (*2. července 1963 V Plzni) je především 33,333...% pseudopunkové grupy Znouzectnost, tedy jedna třetina dnes již legendární skupiny z Plzně. Zabývá se koláží, asambláží a PC grafikou. Pro svojí mateřskou skupinu navrhuje nejen grafické návrhy CD, ale i skládá hudbu a texty, o čemž se ostatně mohou návštěvníci vernisáže přesvědčit při jeho doprovodném vystoupení. Výstava představuje Goldovy plakáty, které vznikly u příležitosti koncertů konaných po celé republice. Vážou se vždy úzce k danému vystoupení, čímž vzniká mnohdy dost pitoreskní, až absurdní spojení.

Hlavní vstup ke galerii (a též k místu vernisáže) je mezi minipivovarem Florian a hlavním mostem na náměstí. Díla budou vystavena po dobu jednoho roku.

Po vernisáži jste srdečně zváni na koncert ZNC, která téhož večera vystoupí v Lokti na hradě. Koncert začíná ve 20:00. ZNC doplní návrat hardcorovo-punkové legendy s Karlových Varů Prasex v původním složení.

Projekt galerie podpořilo: Město Loket, OTHERM Sokolov, Coba Envi, KTS-CZ Karlovy Vary, Hotel Goethe-Pavel Fejtek, Zajýc, Vilém Besta, Jitka Vdovcová, Aleš Loziak. Děkujeme.

Občanské sdružení 456

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj