Město Loket

The.Switch / Donnie Darko - již proběhla

termín:21.4.2017  od 20:00
místo:Hrad Loket
pořádá:Hrad Loket
typ akce:Koncert
The.Switch / Donnie Darko

The.Switch / Donnie Darko

Sál 95,- Kč

The.Switch je emo-crossoverová skupina, jejíž silnou stránkou jsou dle kritiků především živá vystoupení, kde vyzní hutný originální zvuk zkreslené basy a kytarových stěn. To vše jako pevný základ pro charismatického Štěpána, coby nekompromisního emocionálního kazatele.
http://bandzone.cz/theswitch
https://www.facebook.com/theswitchczech/

Donnie Darko, kdysi pouze změť nápadů a představ v jedné kreativní mysli, získali svou konkrétní podobu, když frustrace a ambice převážili nad uspokojením z hraní v úspěšné, leč stagnující kapele. Kombinací těchto emocí a talentu pak vzniklo jejich první EP Supertramps (únor 2014), které je se svými zběsilými rytmy a neotřelými kytarovými riffy doprovázenými energickým zpěvem okamžitě odlišilo od ostatních kapel lokální alternativní kytarové scény.
Od svého vzniku v roce 2013 stihla formace vydat kromě pětipísničkové EP Supertramps videoklip k singlu Live What You Love, zůčastnit se přehlídky talentovaných kapel Bandzone Showcase 2014, opakovaně vystoupit na předních českých hudebních festivalech Rock For People CZ/Europe, Mighty Sounds, Beseda u Bigbítu a předskakovat na koncertech zahraničním hvězdám Rise Against (USA) nebo Arcane Roots (UK). Na jaře 2016 vyjeli na své první evropské turné po Francii a Nizozemsku.

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj