Město Loket

Hotel Bílý kůň

Adresa : T. G. Masaryka 109/53, 357 33 Loket
Mobil : +420 603 148 531
Mail : lojinova@volny.cz
Web : www.hotel-bilykun.cz

 

Hotel Bílý kůň, který se nalézá uprostřed historického náměstí, byl v nedávné době zcela zrekonstruován a zmodernizován. Své služby nabízí již od počátku 19. století a je proslulý návštěvou jednoho z největších německých básníků, Johanna Wolfganga Goethe, který zde strávil příjemné chvíle s Ulrikou von Levetzow v době, kdy hotel sloužil jako zájezdní hostinec.

Příjemné posezení ve stylově zrekonstruované restauraci je možné prostřídat s romantickými chvílemi na terase s příjemným výhledem na přírodní scenérii Slavkovského lesa. Okolní krajina, charakterizovaná Svatošskými skalami, je ideální turistickou oblastí.

Hotelová kapacita čítá 52 lůžek, která jsou rozmístěna do jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů, dvoulůžkových pokojů s přistýlkou a dvou apartmá. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, dále je vybaven TV a telefonem. Vkusně zařízené pokoje doplňuje romantický výhled na řeku či na dominantní siluetu hradu. Hotel Bílý kůň je příjemný klidný hotel vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak pro služební cesty a firemní akce (školení, večírky). Rádi Vám při těchto příležitostech zajistíme živou či reprodukovanou hudbu v sále o kapacitě cca 100 osob. Bezprostřední blízkost mezinárodních lázní Karlovy Vary nabízí možnosti výletů za kulturními památkami a kulturou vůbec.

Hotel Bílý kůň
Hotel Bílý kůň
Hotel Bílý kůň
Hotel Bílý kůň
Hotel Bílý kůň
Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj