Město Loket

Hotel CÍSAŘ FERDINAND

Adresa :  T. G. Masaryka 81, 357 33 Loket
Telefon :  +420 352 327 100
Mobil :  +420 603 148 531
Mail :  info@hotel-loket.cz
Web :  www.hotel-loket.cz
Počet pokojů :  24

Nově zrekonstruovaný hotel se nachází v objektu bývalé sladovny loketského pivovaru. Zrekonstruován byl na základě původních plánu Antona Thuna z počátku 20. století. Na pivovarskou tradici bylo navázáno a součástí hotelu je rodinný pivovar Sv. Florián. Hotel se nachází v centru středověkého městečka Loket s výhledem na královský hrad a přírodní amfiteátr.

K dispozici jsou též rodinné pokoje pro rodiče s dětmi nebo svatební apartmá pro novomažele.

Každé úterý a čtvrtek od 17:00 hodin se na terase hotelu Císař Ferdinand můžete zúčastnit otevírání slovanské podzemní pece. Tu nenajdete nikde jinde na území ČR (nalézá se pod ochrannou známkou). V této peci se nejprve minimálně na tři hodiny rozdělá oheň. Topí se především břízou a bukovým dřevem. Šamotové cihly do sebe natáhnou horkost a selátko je poté naložené a podlité domácím pivem spuštěno na grilu na žhavé uhlí, celá pec se zakryje a šest až sedm hodin se „griluje“. Výhodou je nejenom lahodná chuť, ale i to, že na rozdíl od klasického grilování je sele hotové najednou a není třeba jej postupně odřezávat. Selátko je samozřejmě možné si kdykoliv objednat i pro uzavřenou společnost, ať se jedná o firemní večírek, oslavu narozenin, výročí, promoce, apod. Cena se odvíjí od velikosti skupiny a selátka.

Více zde

V interiérech hotelu Císař Ferdinand je také umístěna největší světová sbírka lázeňských pohárků (zanesena v české knize rekordů).

Více zde

Hotel CÍSAŘ FERDINAND
Hotel CÍSAŘ FERDINAND
Hotel CÍSAŘ FERDINAND
Hotel CÍSAŘ FERDINAND
Hotel CÍSAŘ FERDINAND
Hotel CÍSAŘ FERDINAND
Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj