Město Loket

Směsný odpad, textilní odpad - informace MÚ Loket

Směsný odpad, textilní odpad - informace MÚ Loket

TEXTILNÍ ODPAD

Město Loket z důvodu nepravidelného vyvážení kontejnerů na nepotřebný textil a jeho stálého hromadění u nádob ukončilo spolupráci se společností TextilEco a.s. k 31.01.2021. Společnost TextilEco a.s. bez upozornění odvezla své  tři kontejnery na textil již začátkem prosince.

Město Loket uzavřelo novou smlouvu o spolupráci bezplatného sběru a převzetí nepotřebného textilu se společností DIMATEX CS spol. s r.o., která přislíbila, že se pokusí zajistit kontejnery na textil ke konci prosince nebo začátkem měsíce ledna 2021. Kontejnery budou umístěny v ulici Sportovní, Řeznické a Mírové.

Prosíme obyvatele města o trpělivost. Textil je v současné době možné dát na sběrný dvůr – dle otevírací doby, nebo lze využít kontejnery na textil u Globusu v Karlových Varech, kam mnozí z nás jezdí nakupovat.

 

SMĚSNÉ ODPADY

Upozorňujeme obyvatele města, kteří mají nasmlouvané 14 ti denní vývozy směsných odpadů, že tento rok končí lichým týdnem a nový rok 2021 začíná opět lichým týdnem, takže vývozy budou dva za sebou, a to v úterý 29.12.2020 a následně v úterý 05.01.2021.

18.12.2020
Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj