Město Loket

Aktuální informace o výuce v ZŠ od 25.5.2020

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 14. 5. 2020 v 15.00 hodin Vám zpřístupním již avizované ankety (přihlášky) k prezenčnímu vzdělávání ve školních skupinách, k odběru studeného obědového balíčku a k účasti na odpoledních aktivitách ve školní skupině. Budou přístupné do pondělí 18. 5. 2020 11.00 hodin, nebo do vyčerpání kapacity přihlášených, tj. 15 žáků.

Prosím Vás o dodržení termínu přihlašování, neboť na pozdější přihlášení, či přihlášení jiným způsobem, nebude moci být brán zřetel z důvodu nastavení chodu školy.


Připomínám, že aplikace Bakaláři pro mobilní zařízení ankety nezobrazuje. Proto je nutné se i z mobilních zařízení přihlašovat přes webový prohlížeč. Odkaz na Bakaláře najdete na webu naší školy. Ankety jsou dostupné po přihlášení jako rodič, ne jako žák.

Nemáte-li přístupové údaje do Bakaláře, zažádejte si na e-mail marketa.mullerova@zsloket.cz o vygenerování a zaslání nových údajů.

Někteří rodiče mne již oslovovali, že potřebují vygenerovat nové údaje, proto jsem přihlašování otevřela až ve čtvrtek od 15.00 hodin, abyste měli dostatek času na vyřízení potřebného.

Děkuji za pochopení a vyplnění anket. S pozdravem E. Grosmanová

14.5.2020
Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj