Město Loket

Informace o uzavírce ulice ČSA v době motokrosu

Informace o uzavírce ulice ČSA v době motokrosu

V době konání mistrovství světa v motokrosu v Lokti bude pro motorová vozidla uzavřena silnice III. třídy č. 00635 od kapličky (křižovatka ulice Nádražní a ČSA), ulice ČSA a silnice směr Karlovy Vary až ke křižovatce Hory - uzavírku povolil Městský úřad Sokolov, odbor dopravy.
Uzavírka bude od pátku 21. července od 18 hodin do neděle 23. července 2017 do 18 hodin. Průjezd bude umožněn pouze vozidlům integrovaného záchranného systému a autobusům veřejné dopravy se zastávkou Loket-Sokolovna a dopravní obsluze. Ostatní vozidla budou odkloněna Nádražní ulicí směrem na Nové Sedlo - na kruhovém objezdu směr Karlovy Vary na R6 (majitelé dálničních kuponů) nebo dále směrem Nové Sedlo - výjezd na Jalový Vrch na silnici směr Hory - Jenišov. Objízdná trasa bude vyznačena dopravním značením. Objízdná trasa není v žádném případě vhodná pro nadměrné náklady.
Vlastníci objektů v ulici ČSA a pozemků v zahrádkářské osadě „Sad míru“ musí vhodným způsobem prokázat oprávněnost vjezdu do uzavřené oblasti (trvalý pobyt v občanském průkazu, doklad o vlastnictví pozemku, apod.).

Silniční správní úřad Loket

12.7.2017
Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj